Академія системної феноменології
Представляє навчальний online спецкурс
«Системні структурні розстановки та розстановки внутрішніх частин»
Програма підвищення кваліфікації для психологів, системних розстановників, психотерапевтів та інших спеціалістів. Особливо корисна для тих, хто вже знайомий із сімейними та організаційними розстановками.
Старт 24-27 травня
Системні структурні розстановки є методом просторового моделювання та системного аналізу реальності. Вони засновані на системній теорії та дозволяють вирішувати актуальні життєві питання. Застосування структурних розстановок та розстановок внутрішніх частин можливе у різних сеттингах та полях застосування: групи, колективи, індивідуальні бесіди – у терапії, консультуванні та коучингу.
Структурні розстановки спираються на той важливий висновок системної теорії, згідно з яким не тільки об'єднання людей розглядаються як системи (сім'ї, організації, колективи, групи тощо), а й про психічні, ментальні, духовні взаємозв'язки/моделі говорять як про системи. Так, психічні аспекти, що існують навколо симптому, і наш внутрішній зв'язок зі своєю професією чи іншими важливими областями нашого життя розглядаються як системи.

При цьому розстановки психічних, ментальних і трансперсональних систем знову можуть призводити до точок перетину з соціальними системами: наприклад там, де виявляється зіткнення з сімейним контекстом, що формує модель. У цьому випадку всередині розстановки можливий перехід з одного рівня на інший - зміна системного рівня. Оскільки найважливіші принципи системних розстановок всім систем дуже схожі, рішення, знайдені лише у системі, можуть позитивно впливати і інші системи клієнта.
Що таке системні структурні розстановки?
Чому варто обрати цей курс?
Курс розкриє вам переваги і можливості інтеграції системних структурних розстановок з різними психологічними напрямами. Області їх застосування - терапія, консультування та коучинг.
Програма спрямована на підвищення кваліфікації для психологів, системних розстановників, психотерапевтів, консультантів, коучів, лікарів, соціальних працівників.
Особливо корисна програма для підвищення своєї майстерності та придбання нових інструментів для роботи тим, хто вже знайомий і користується методом сімейної системної розстановки, або пройшли навчання з організаційних розстановок.
На додаток до сімейних та організаційних розстановок, системні структурні розстановки є ефективним способом розстановки систем.
Це діалогічно-системна розстановна робота з абстрактними елементами. Вони відкривають широкий спектр варіантів та можливостей застосування та використовуються в основному для вирішення питань, поза сімейними системами.
Загалом структурні розстановки допомагають вирішувати запити клієнтів, коли їм необхідний глибший погляд на ситуацію, або коли вони відчувають, що їхня проблема не вирішується звичайними методами.
Що включає курс?
Ця програма дозволяє навчитися навичок структурного розстановника

Розрахована на 8 місяців та складається з 7 модулів, які проходять раз на місяць.
Що включає курс?
Ця програма дозволяє навчитися навичок структурного розстановника

Розрахована на 8 місяців та складається з 7 модулів, які проходять раз на місяць.
Досвідчений тренер та навчаючий системний розстановник, супервізор, засновник та керівник Академії системної феноменології (м. Київ), Президент Української Асоціації системних розстановок, гештальт-терапевт, автор та ведуча розвиваючих програм, сімейний консультант з досвідом роботи понад 20 років у різних містах України.
ВИКЛАДАЧ програмИ
ТІАНА ЗАКАБЛУК
Підхід Тіани Закаблук у цьому методі супроводжується глибоко професійним підходом гештальт-терапевта із 20-річним стажем роботи. Розстановча робота - це про відчути, побачити, прийняти, прожити, трансформувати.

Тіана - майстер по роботі з почуттями, їй вдається "намацати" те тонке, що відчуває клієнт насправді, розглянути за купою вторинних почуттів, справжні первинні. І далі, за допомогою знань із різних галузей психології завершити ситуацію, вивести клієнта з емоційної напруги, усунувши таким чином причину, а не слідство.
Отримайте необхідні інструменти та знання для ефективної роботи з клієнтами.
Реєструйтесь на курс вже сьогодні.
Тариф «Модульний»

1 модуль + практика


Вартість модуля 7000 UAH.


Оплата кожного наступного модуля за 7 днів до проведення заняття.

7000 UAH
Оформити заявку
Контакти
Організатор програми Топорова Тетяна
Психолог, психотерапевт, розстановник, регіональний представник Української Асоціації Системних Розстановок.
Питання можна задати за телефонами:
097 23 22 000, 099 227 99 76
Made on
Tilda